POWERFLUX AMINOKWASY - EthicSport

EthicSport

POWERFLUX AMINOKWASY

19.99

Nowa generacja z dwufazową formułą o natychmiastowym działaniu. Polecany przed bardzo intensywnym wysiłkiem fizycznym optymalizując wydolność organizmu. Opatentowana mieszanka, w skład której wchodzi: arginina, cytrulina, Cluster Dekstryn®, izomaltuloza oraz ekstrakt z czerwonego buraka (TruBeet ™).


Informacje ogólne:

Arginina i cytrulina to aminokwasy, które uczestniczą w ważnych procesach metabolicznych (synteza endogenna).


Cechy produktu:

PowerFlux® to suplement diety zawierający argininę, cytrulinę, witaminę B3, witaminę E, witaminę C, Trubeet (skoncentrowany wyciąg z czerwonego buraka ), Cluster Dextrynę®, Izomaltulozę i kofeinę. TruBeet ™ jest około 4 razy bogatszy w azotany niż tradycyjny ekstrakt z korzenia buraka. Witamina B3 i witamina C przyczyniają się do normalizacji metabolizmu energetycznego , zmniejsza zmęczenie i wspomaga układ nerwowy. Witamina E z witaminą C chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Izomaltuloza to węglowodan o niskim indeksie glikemicznym stopniowo metabolizowanym przez organizm. Cluster Dextrin® to innowacyjny składnik z silnie rozgałęzionych cyklicznych dekstryn (HBCD), zdolnych do stopniowego uwalniania glukozy. Kofeina (150 mg/85 ml) wspomaga koncentrację. Produkt nie zawiera glutenu (bezglutenowy). Może być stosowany przez osoby z celiakią.


Opakowanie: 1 butelka 85 ml


Smak: delikatna pomarańcza


Sposób użycia: 1 butelka dziennie, około 10-20 minut przed wysiłkiem. Zdjąć nasadkę, wcisnąć do oporu czerwony przycisk aby proszek wysypał się do butelki z płynem. Następnie potrząsać intensywnie przez około 20 sekund do momentu całkowitego rozpuszczenia się proszku w butelce. W celu lepszego przyswojenia i skuteczności zaleca się przyjmowanie produktu w 2-3 łykach w niewielkich odstępach czasowych. Przy każdym łyku zdecydowanie zalecane jest trzymanie płynu w ustach przez kilka sekund, mieszając go ze śliną a następnie połknąć. Jeśli to konieczne można popić niewielką ilością wody.  


Skład

Składniki zawarte w korku: TruBet (eksrakt z buraków), maltodekstryna, L-arginina, L-cytrulina, kwas L-askorbinowy (witamina C), kofeina, naturalny barwnik, niacyna (witamina B3), środek przeciw zbrylający: dwutlenek krzemu, octan DL-alfa-tekoferylu (witamina E).


Składniki zawarte w butelce: woda oczyszczona, wysoce rozgałęzione cykliczne estry (Cluster Dextrin®), Izomaltuloza* (Palatinose), fruktoza, konserwanty: benzoesan sodu, sorbinian potasu, kwasek cytrynowy, słodzik: sukraloza.

Izomaltuloza* jest źródłem glukozy i fruktozy.


Uwaga:

Nie przekraczać zalecanej porcji na dzień. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie może być spożywany przez dzieci, kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować w połączeniu z alkoholem i tytoniem oraz w przypadku wrażliwości na kofeinę.

Produkt nie morze być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Najlepiej spożyć przed końcem: data na etykiecie.

Produkt testowany na zawartość niedozwolonych substancji. Nie zawiera nandrolonu, testosteronu (z ich prekursorami), Beta2 – agonistów, amfetamin, efedryn oraz innych substancji zakazanych przez WADA.


Informacja żywieniowa
Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Polecamy także