ŻEL ROZGRZEWAJĄCY TRAINER - EthicSport zdjęcie 1
ŻEL ROZGRZEWAJĄCY TRAINER - EthicSport zdjęcie 1
EthicSport

ŻEL ROZGRZEWAJĄCY TRAINER

84.99

Początek sesji ćwiczeń to najważniejszy moment w praktyce sportowej. Odpowiednie przygotowanie i rozgrzanie mięśni wspomaga efektywność ćwiczeń. TRAINER EthicSport to lekki żel o konsystencji kremu, który pomaga przygotować organizm do wysiłku fizycznego. Uczucie ciepła jest szybko i dogłębnie odczuwalne, generuje umiarkowane, progresywne i skuteczne ogrzanie masowanych mięśni. Skutecznie przygotowuje organizm, przeciwdziała pojawianiu się skurczów, bólów oraz stresu oksydacyjnego po intensywnym i długotrwałym wysiłku fizycznym.


Trainer EthicSport to specjalne połączenie składników aktywnych AAS – Advanced Activating System.


• CAPSICO OLEORESINA – działanie rozgrzewające 

• KAMFORA – działanie rozgrzewające 

• GLUTAMINA – działanie odżywcze 

• WITAMINA E – działanie antyoksydacyjne


Krem szybko się wchłania, nie jest tłusty, nie brudzi ubrań. Można stosować o każdej porze roku.


Pojemność: 100 ml


Sposób użycia: 10-15 minut przed wysiłkiem fizycznym nałożyć odpowiednią ilość żelu. Wmasować do całkowitego wchłonięcia. Po użyciu dokładnie umyć ręce.


Skład

Skład: aqua, olej nasion Helianthus annuus, palmitynian oktylu, gliceryna, glikol propylenowy, olej z otrębów Oryza sativa, polisorbat 60, mocznik, fenoksyetanol, kopolimer kwasu akrylowego, ekstrakt z owoców Cucumis sativus, ekstrakt z skrzypu polnego, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, ekstrakt z kory Prunus africana, Ekstrakt z Saccharum officinarum, Ekstrakt z Vaccinium myrtillus, olej z kory Cinnamomum camphora, alantoina, glutamina, palmitynian retinylu, tokoferol, oleożywica Capsicum frutescens, etyloheksylogliceryna, chlorfenezyna, perfumy, limonen, benzonamentamentamentamentian benzylu, tetrahydronamentamentament benzylu -hydroksy-tetra-hydroksy-tetra-hydroksy-tetra-hydroksy-tetrnamenta-hydrotrometria dioctan glutaminianu, wodorotlenek sodu, CI 19140, hydroksycytronellal, linalool.


Ostrzeżenia: produkt kosmetyczny do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać z dala od źródeł światła i ciepła. Nie połykać. Nie nadaje się dla osób uczulonych na jeden lub więcej składników.

Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Dodaj własną opinię