Marka KolarsGO! TEAM powstała z pasji do sportu i aktywności fizycznej. Długo szukaliśmy odzieży, którą sami chcielibyśmy nosić oraz akcesoriów spełniających nasze oczekiwania. Niestety poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Pomyśleliśmy wtedy – “może sami się tym zajmiemy?”. W ten właśnie sposób rozpoczęła się nowa przygoda, łącząca pasję tworzenia z hobby.

W duszy i z zawodu jesteśmy artystami. Jeśli już coś robimy, to na 110%. Krok po kroku dążymy do celu – uszczęśliwienia tych wszystkich, którzy poszukują czegoś innego, nowego i niekoniecznie na masową skalę.

Pasja Ambicja Szacunek Walka

Tworzymy kolekcje oparte na wyjątkowym designie, które zawsze zwracają na siebie uwagę. Staramy się, żeby nasze wzory nawiązywały do popularnych wydarzeń sportowych, eventów i obowiązujących trendów.

Produkty KolarsGO! TEAM to odzież idealna przed treningiem, na trening oraz street wear. Projektujemy i szyjemy bluzy, koszulki bawełniane, koszulki kolarskie, czapki z daszkiem, worki na ubrania, czapki na chłodniejsze dni lub pod kask. Ponadto możesz u nas znaleźć plakaty w wielu różnych wzorach i formatach, kalendarz kolarski JUST RIDE na sezon 2020 czy naklejki kolarskie.

Ta oferta to dopiero początek. Czekamy na Wasze reakcje, zainteresowanie, które sprawią, że będziemy jeszcze więcej tworzyć, projektować, szyć. Dla Was – pasjonatów kolarstwa!