Lokalna produkcja

  • Nasza pracownia (produkcja i szwalnia) mieści się w Józefosławiu, ul. Wilanowska 2

Autorskie projekty

  • Nasz grafik pasjonat i kibic kolarstwa zna się na swoim fachu jak mało kto!

Szyjemy od 1 sztuki

  • Nieważne czy potrzebujesz odzież dla teamu czy dla siebie. Dla nas każdy klient jest ważny.

Indywidualne zamówienia

Nieważne czy trenujesz amatorsko czy już w zespole. Jesteś dumny z tego, że przynależysz do drużyny i czujesz się jej częścią. Jako zawodnik, szef grupy, trener drużyny chciałbyś żeby to inni zazdrościli wam jak profesjonalnie prezentuje się wasza drużyna. Dlatego też prezentujemy specjalnie dla Ciebie możliwość zamawiania odzieży z indywidualnym wzorem. Dla twojej drużyny.

Każdy nowy projekt to nowe wyzwanie które chętnie podejmujemy, aby zobaczyć wasze zachwycone twarze i radość ścigania się. Szyjemy od ręki oznacza dla nas, że nie wrzucamy Ciebie kolejkę po której otrzymujesz informację o 3-6 tygodniach oczekiwania.

Pozostajemy z tobą w kontakcie.Nasz zespół posiada 12 letnie doświadczenie w projektowaniu i kontacie z Klientami, dzięki temu pozostajemy i utrzymujemy kontakt na każdym etapie realizacji twojego projektu. Relizacja to złożony proces ale dzięki naszym staraniom i optymalizacji produkcji wszystkich traktujemy jednakowo bez wzlgędu czy szyjesz 1 sztukę czy niezliczone ilości.
Termin realizacji od 5 - 10 dni roboczych.  W przypadku większej ilości niż 2-3 sztuki czas realizacji 2 - 6 tygodni (terminy są ustalane indywidualnie).

Realizacje

Jak działamy?

  1. Spotkanie z klientem lub kontakt drogą elektroniczną
  2. Wybór odzieży lub przesłanie odzieży testowej (duchy)
  3. Projekt graficzny
  4. Szycie
  5. Dostarczenie zamówienia


Kontakt
Zapraszamy do kontaktu

Nasza pracownia

ul. Wilanowska 2, 05-500 Józefosław
office@kolarsgo.pl

+48 500 032 107,
+48 501 580 034,